Biuro rachunkowe eRachuba oferuje najwyższej jakości obsługę księgową i kadrowo-płacową.

Pracujemy na systemach firmy INSERT (programy Rewizor, Subiekt, Rachmistrz, Gratyfikant), które są najpopularniejsze w Polsce.

Na potrzeby naszych Klientów możemy prowadzić księgowość również na innych programach (np. na tych, na których pracowali dotychczas). Mamy doświadczenie w pracy na programie Symfonia, SAP, OPTIMA i jesteśmy otwarci na przyuczanie nowych.

 

Księgowość

Obsługa księgową realizowana przez nasze biuro rachunkowe, to gwarancja rzetelnej i długoletniej współpracy, którą opieramy na wzajemnym zaufaniu oraz terminowości.

Czytaj dalej

Kadry i płace

Jeśli Państwa firma zatrudnia pracowników lub zawieracie Państwo umowy cywilnoprawnie, oferujemy prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej, w oparciu o nasze najlepsze doświadczenie.

Czytaj dalej

Zakładanie działalności / spółki

Służymy pomocą w kwestiach związanych z założeniem działalności gospodarczej czy spółki. Pokierujemy przygotowaniami dokumentacji i formalnościami urzędowymi.

Czytaj dalej

 

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

22 254 08 82

Dbamy o każdego Klienta, dlatego mogą Państwo liczyć na stały kontakt z naszym biurem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Są Państwo zainteresowani szczegółami oferty? Zapraszamy do kontaktu!