Licencjonowane Biuro Rachunkowe eRachuba s. c. z siedzibą w Warszawie, powstało w 2007 roku i stworzone zostało przez dwie wspólniczki posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm różnych branż.
Stworzone zostało z myślą o profesjonalnym , rzetelnym prowadzeniu spraw księgowych oraz kadrowo – płacowych zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na licencji Ministra Finansów.

Z myślą o bezpieczeństwie usług księgowych naszych Klientów poza obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, posiadamy dodatkowe ubezpieczenia, na większe sumy gwarantowanych wypłat oraz dodatkowe ubezpieczenia z zakresu kadr i płac które nie są ubezpieczeniami obowiązkowymi.

Pragnęłyśmy wraz ze wspólniczką stworzyć firmę mającą ułatwić naszym Klientom możliwość poświęcenia jak największej ilości cennego czasu na jak najlepszy rozwój ich firm, służąc pomocą w podejmowaniu korzystnych decyzji podatkowych i rachunkowych co przynosi obopólne korzyści

Magdalena Maliszewska

Oferujemy Państwu pełną gamę usług księgowych, którą cechuje ponadprzeciętna rzetelność oraz kilkurazowa kontrola wyników podatkowych. Do naszych zadań podchodzimy z zaangażowaniem i niezwykłym oddaniem, dzięki czemu zawsze wykonujemy je na czas.

W przeciwieństwie do szybko rozwijających się korporacji na Polskim rynku z zakresu świadczonych usług księgowych, kładących nacisk na jak największe zarobki rozwojowe swoich portfeli, stworzyłyśmy ze wspólniczką wspaniałe możliwości rozwoju dla naszych Klientów, gwarantując im stały kontakt z nami i naszą kadrą oraz szybki dostęp do niezbędnych informacji gospodarczych

Anita Biniszewska

Jako nieliczne biuro rachunkowe w Warszawie pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, każdy z nich ma indywidualne potrzeby i jest dla nas równie ważny.
Nie kwalifikujemy naszych Klientów pod względem wielkości ich przedsiębiorstw.

Każdy nasz Klient może liczyć na szybkie terminy realizacji naszych usług i na pełne zaangażowanie w sprawy związane z działalnością gospodarczą. Wszelkie powierzone nam dane są przez nas analizowane w pełnej dyskrecji a decyzje księgowe podjęte na ich podstawie dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Posiadamy pełne doświadczenie w przeprowadzanych kontrolach skarbowych i kontrolach ZUS.
Wspomagamy klientów w występowaniu o zwroty podatku VAT przy dokonywaniu świadczenia usług na tereny Unii Europejskich jak i przy świadczeniu usług z preferencyjnymi stawkami podatku VAT należnego na terenie Polski.

Do naszych sukcesów możemy zaliczyć również stabilność naszej kadry pracowniczej, która w pełni angażuje się w rzetelne i sumienne wypełnianie swoich obowiązków względem naszych Klientów.

Staramy się doceniać naszych pracowników ,inwestować zarówno w ich jak i we własne jako właścicieli podnoszenie kwalifikacji zawodowych aby skuteczniej pomagać naszym Klientom

Magdalena Maliszewska

Naszym celem jest zapewnienie firmom kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego.

Każdy nasz Klient musi być pewien iż jesteśmy dla niego, nie dla Państwowych instytucji kontrolujących jego firmę. W razie podjęcia przez naszych zleceniodawców niewłaściwych decyzji podatkowych umowa współpracy z naszym biurem daje gwarancję znalezienia wyjścia z każdej sytuacji pozytywnie

Anita Biniszewska